додому суспільство Антикорупціонери Тернополя планують об’єднатися

Антикорупціонери Тернополя планують об’єднатися

502

Боротись з корупцією краще гуртом – антикорупціонери Тернополя планують об'єднатися. Про це заявили громадські активісти. Вони планують скоординувати свої дії, аби досягти більшого результату. Серед борців з корупцією та хабарництвом у Тернополі – підпримці, громадські активісти, молодь, автомайдан і юристи.

Організації, які у Тернополі боряться з корупцією, мають свої погляди на цю боротьбу.

Юрій Моргун, заступник командира Штабу народної самооборони в Тернополі: "Враховуючи дуже складну ситуацію, зокрема і зовнішню, то ми свою увагу акцентуємо: 1. на наявності доказової бази як в плані політичної люстрації, так і в плані корупційних дій, 2. по принципу дій відрізати те, що вже гниє".

Ярослав Колодій, підприємець: "Перше, що потрібно зробити, це включити світло, щоби вся громада бачила дії попередніх тих чиновників, які займали крісла влади. Так само дії, які будуть проводити, вже займаючи зараз крісла у владі".

Юрій Остап'юк, співзасновник автомайдану Тернополя: "Ми піднімаємся і робимо. Ми довго не думаємо. Ми працюємо не по схемах затверджених, коли треба зібрати інформацію, подати в прокуратуру, чекати листа і відповіді.  Вплоть до того, що ми отримуємо інформацію по системі "ББС" – баба бабі сказала. Ото є хата того чиновника, пішли, сфотографували, зібрали матеріал, пішли до нього в кабінет і сказали: "Тут є на вас папери. Будь ласка, до побачення". Цього тижня написав заяву заступник начальника тернопільської митниці".

Боряться з корупцією і студенти Тернополя. Молодь активно взялась за антикорупційну пропаганду, а також виявляють студентів, які дають, і викладачів, які беруть хабарі.

Любомир Шимків, молодіжний міський голова Тернополя: "Проводимо опитування, в якому ми вже визначаємо просто прізвища найбільших хабарників в університетах. Дальше з цими прізвищами будемо йти у ректорат і ректорат має приймати відповідні міри. Це або зменшення надбавок до зарплати, відсторонення від державних іспитів і таке інше. Навіть до того, щоб виключити з університету".

Боротьбу з корупцією треба вести разом, до такого висновку дійшли учасники круглого столу. І не тільки організаціям і активістам треба об'єднатися, а й долучатись усім тернополянам.