додому суспільство Андрій Матрифайло знову очолює Державтоінспекцію Тернопільщини

Андрій Матрифайло знову очолює Державтоінспекцію Тернопільщини

376

Андрій Матрифайло знову очолює Державтоінспекцію Тернопільщини. Так вирішив Львівський апеляційний суд. У жовтні минулого року його звільнили. Звинувативши у тому що будучи на посаді керівника обласної державтоінспекції Андрій Матрифайло "переплатив" собі 45 тисяч гривень. Маючи судове рішення про незаконність звільнення, Андрій Матрифайло уже повернувся до виконання службових обов'язків.

– На рахунок переплати і так далі – матеріали були направлені в Прокуратуру Тернопільської області, де була пороведена об'єктивна перевірка і була відмова в порушенні кримінальної справи, – говорить начальник управління ДАІ УМВСУ в Тернопільській області Андрій Матрифайло.

3 березня Львівський апеляційний суд поновив Андрія Матрифайла на посаді очільника ДАІ Тернопільщини. 12 березня заступник начальника управління обласної міліції Василь Облещук зачитав відповідний наказ і представив особовому складу.

Раніше, 7 березня, в управлінні державтоінспекції, відбулося таємне голосування про довіру чи недовіру Андрію Матрифайло, в якому взяло участь 90 працівників ДАІ. За кандидатуру Андрія Матрифайла виступило 40 голосуючих, 50 відмітили, що не довіряють.

– В кожного є своя думка, і її треба поважати, я вже сказав це. Але якщо вже робити такі речі, то особового складу в області є 280 чоловік, тобто працівників ДАІ разом з, вільний найм, спеціалістами, фахівцями і так далі, – каже Андрій Матрифайло.