![анастасія берлізева](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2023/10/photo_2023-10-11_13-06-04-640x360.jpg)
У свої 16 вона вже презентувала власну колекцію одягу на Ukrainian Fashion Week. А у 18 відвідує світові покази за кордоном та бере участь у фешн-вікендах. Наша наступна історія про юну модельєрку Анастасію Берлізеву зі Зборова. Аби навчитися дизайну, дівчина долала майже 200 кілометрів на заняття до Львова та назад. А почалося все з того, що Анастасії було нудно сидіти вдома на карантині. Cьогодні дівчина вже мешкає у Лондоні і хоче з-за кордоном популяризувати український продукт.