додому Новини Американський волонтер Ніколас Кепл приїхав у Тернопіль, аби практикувати українську

Американський волонтер Ніколас Кепл приїхав у Тернопіль, аби практикувати українську

526

Американський волонтер Ніколас Кепл приїхав у Тернопіль, аби практикувати українську. Чоловік вже два роки вивчає мову Шевченка і Лесі Українки. Він знає чимало українських слів та навіть пісень. Одну з них він заспівав нам наживо. Також Нік допомагає тернополянам не боятися спілкуватися англійською мовою.

“Я люблю озеро. І звісно ж прогулюватися вашими парками в центрі міста”, – розповів він.

Ніколас Кепл знайомиться з Файним містом вже тиждень. До нас він приїхав з американського штату Міссурі. Свого часу працював при церкві з дітьми та з сім’ями. А зараз є волонтером та вчителем англійської мови. Здебільшого навчає українців.

“Я люблю українців. Дуже вражених ними. Для мене це дуже хороший досвід працювати зі студентами тут у “Карітасі”. Справді, неймовірний досвід”, – зазначив Ніколас.

У “Карітасі Тернопіль” Ніколас долучається до різноманітної волонтерської роботи, яку виконують у благодійній організації.

“Кожного вівторка та четверга в “Карітасі” доставляють обіди старшим людям додому. Я вже також долучався до цієї роботи з іншими волонтерами. Також я мав зустрічі з людьми з інвалідністю. Грав на гітарі для них, співав. Крім того, вони цікавилися життям в Америці”, – розповів він.

Нік не лише навчає іноземної мови інших, а й сам вже два роки вивчає українську. Відтак, під час поїздки в Україну має можливість її практикувати.

“Слава Ісусу Христу, дякую, будь ласка, привіт, добрий день”,- похвалився своїми знаннями Ніколас.

В Україну він приїхав з гітарою. У репертуарі – не лише американські пісні, а й українські. Та із задоволенням погоджується виконати одну з них.

Нік сподівається, що це не остання його поїздка в Україну та, зокрема, у Тернопіль. Адже він хоче бути корисним та підтримувати українців в такий непростий час, а ще вивчити нашу мову досконало.