![vlcsnap-2016-12-27-17h12m36s828](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2016/12/vlcsnap-2016-12-27-17h12m36s828.jpg)
Американський млин, який був встановлений ще наприкінці дев’ятнадцятого століття, досі працює у селі Миролюбівка Тернопільського району. Розташоване на річках Серет і Гнида село колись називалося Чортория та було позначене на карті 1650-го року.
Американський млин, який був встановлений ще наприкінці дев’ятнадцятого століття, досі працює у селі Миролюбівка Тернопільського району. Розташоване на річках Серет і Гнида село колись називалося Чортория та було позначене на карті 1650-го року.