Головна здоров'я Амбулаторію сімейної медицини відкрили на Бродівській

Амбулаторію сімейної медицини відкрили на Бродівській

275

vlcsnap-2015-10-20-15h01m47s135Нову амбулаторію загальної практики сімейної медицини відкрили у Тернополі на вулиці Бродівській. Особлива вона тим, що знаходиться у цокольному приміщенні новозбудованого храму Святого Пророка Іллі. Відтепер мешканцям навколишніх будинків не потрібно, як раніше, їхати у центр міста, аби здати необхідні аналізи, пройти обстеження чи отримати амбулаторне лікування.

Нова амбулаторія на Бродівській у Тернополі унікальна, бо знаходиться у цокольному приміщенні новозбудованого храму Святого Пророка Іллі, відтак, там люди зможуть лікувати і душу і тіло. За гроші з міського бюджету в приміщення відремонтували, закупили меблі та обладнання. Крім цього у закладі створили нові робочі місця для двох сімейних лікарів, медсестер та санітарів.

– Це для 3-3,5 тисяч пацієнтів, які будуть обслуговуватися. Тут в нас буде сечовий аналізатор, тобто будемо робити, аналіз сечі, крові, на цукор, є ЕКГ кабінет. Ми маємо неболайзер, ендоскоп. Більшість людей звертаються до первинної медицини, тому 80% допомоги надаємо ми, – розповідає  завідувач амбулаторії загальної практики сімейної медицини № 16 Леся Шарван.

Це вже третя нова амбулаторія загальної практики сімейної медицини у Тернополі, яку відкрили у останні роки. Ще одну амбулаторію незабаром облаштують на проспекті Степана Бандери.

Коментарі

1 коментар

  1. Не здивуюся, якщо з часом церковний поступ дійде до того, що при церквах відкриватимуть борделі. А чом би й ні: бізнес є бізнес.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here