Головна культура Альбом дружніх шаржів на відомого художника Івана Марчука презентували тернополянам

Альбом дружніх шаржів на відомого художника Івана Марчука презентували тернополянам

528

vlcsnap-2016-04-12-15h54m08s231Іван Марчук літає вище сонця, ходить по землі чи зображений у вигляді піраміди Хеопса. Альбом шаржів на відомого художника напередодні його авторської виставки презентували у Тернополі. Автор робіт Микола Дмітрух каже, зображав товариша по-дружньому. Сам Іван Марчук таку ідею підтримав.

Іван Марчук в роботах Миколи Дмітруха – це близько 30 дружніх шаржів, в який геній сучасності постає у різних іпостасях. Видання приурочене до 80-ти річчя художника Івана Марчука.

– Коли він появляється у місті, я намагаюсь бути поруч з ним. І він мені завжди цікавий і я його завжди малюю. Я його вже по пам’яті малюю. Я складаю сюжети і шкода, що все не ввійшло сюди. Дещо ще в папці є. Я думаю, може воно буде якомусь окремому каталозі. Я рахую, що то потрібно робити, – говорить член Національної спілки художників України, автор альбому шаржів Микола Дмітрух.

Автор робіт каже, перший шарж на художника створив більше десяти років тому. Переконаний: робота, де Іван Марчук сидить на земній кулі, найточніше відображає темперамент митця.

– Певно, що ця. Він сидить на земні кулі. Тут він в характері. Я ще хотів його зобразити у вигляді лева, як цар мистецтва. Ну все не встиглося, – каже Микола Дмітрух.

На презентації журналу також повідомили, що у п’ятницю, 15 квітня о 15:00 відбудеться відкриття виставки Івана Марчука у арт-галереї, що знаходиться на вулиці Сагайдачного.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here