Головна суспільство Активну молодь міста навчають бути волонтерами

Активну молодь міста навчають бути волонтерами

336

У Тернополі стартував навчальний проект "Я волонтер". Для активної молоді Тернополя з'явилася можливість проявити себе в громадському житті міста, взяти участь в організації та проведенні унікальних фестивалів та не менш цікавих заходів нашого краю.

17 червня у сесійній залі міської ради відбувся тренінг із соціальних робіт в рамках навчального проекту "Я волонтер". Ця акція організована для того, аби навчити молодих тернополян того, яким повиннен бути сучасний волонтер, та яка його суспільна важливість.   

– Навчальна програма "Я волонтер" спрямована на розвиток волонтерського руху в Тернополі, щоб кожен учасник міг засвоїти необхідні знання здібності та навички для волонтерської роботи. Волонтер має знати оці основні знання, в них мають бути здібності до волонтерської діляльності. Вони мають правильно працювати з людьми різної категорії вікової, також мають знати як поводитись з дітьми, які ігри для них можна застосовувати, які свята для них проводити, волонтер це та людина, яка має бути обізнаною в цьому всьому, – розповідає організатор проекту "Я волонтер" Яна Желябіна.

– Сама волонтерська робота мені дуже подобається, я не є вперше волонтером. До того я в "Карітасі" була волонтером. Волонтерська робота подобається насамперед тим, що я знаю, що реально можу допомогти буквально чимось таким маленьким людям, які потребують цього, – розказує учасниця проекту "Я волонтер" Наталія.

30 молодих юнаків та дівчат вже встигли долучитися до акції та готуються до виявлення доброї волі. Організатори хочуть прикласти усіх зусиль, аби залучити до проекту як найбільше небайдужої молоді та створити волонтерський рух у Тернополі.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here