![vlcsnap-2022-06-13-17h34m32s321](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2022/06/vlcsnap-2022-06-13-17h34m32s321-640x360.png)
На початку російського вторгнення діти-сироти разом з опікунами виїжджали з-під Києва під звуки обстрілів і вибухів. Сьогодні вони тимчасово проживають у Тернопільському обласному центрі реабілітації та розвитку дитини. Активісти благодійної організації “Платформа єдності” передали їм пакунки з подарунками та солодощами, щоб відволікти маленьких гостей нашого міста від жахливих подій, які вони пережили, тікаючи від війни.