![vlcsnap-2021-12-17-15h15m11s021](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2021/12/vlcsnap-2021-12-17-15h15m11s021-640x360.png)
Акцію “Святий Миколай дітям Тернопілля” проводять у тернопільському “Карітасі”. Більше чотирьох сотень юних підопічних благодійного фонду отримали продуктові набори. Смаколики до свята подарують і літнім підопічним установи.
Акцію “Святий Миколай дітям Тернопілля” проводять у тернопільському “Карітасі”. Більше чотирьох сотень юних підопічних благодійного фонду отримали продуктові набори. Смаколики до свята подарують і літнім підопічним установи.