Головна допомога Акцію «Подарунки від Миколая для українських бійців» ініціює УПЦ Київського патріархату

Акцію «Подарунки від Миколая для українських бійців» ініціює УПЦ Київського патріархату

373

vlcsnap-2015-11-26-14h36m39s303«Подарунки від Миколая для українських бійців» – акцію з такою назвою організовує Українська православна церква Київського патріархату. Одяг, солодощі, продукти, що не псуються, засоби гігієни можна приносити в єпархію або ж в церкви міста та області. Акція триватиме до 15 грудня.

– Тернопільська єпархія Української Православної Церкви Київського Патріархату організовує акцію «Подарунки від Миколая для українських бійців». Запрошуємо усіх небайдужих жителів міста та області приєднатися до збору солодощів, одягу, продуктів харчування тривалого зберігання, засобів гігієни та інших речей, які зігріють солдатів фізично та емоційно, – розповідає прес-секретар Тернопільської єпархії Української православної церкви Київського Патріархату Ірина Скоробогата.

Пакунки можна приносити за адресою Тернопіль, вул. Острозького 19, Управління Тернопільської єпархії, в будні дні з десятої до чотирнадцятої години; а також в храми Української Православної Церкви Київського Патріархату області та Тернополя. Усі подарунки передадуть на Схід українським бійцям.

– Тернопільська єпархія регулярно впродовж тривалого часу передає різні передачі з допомогою волонтерів. Цього разу ми також до них звернемося з проханням передати пакунки українським бійцям. Наш капелан, отець В’ячеслав Кізілов, постійно підтримує зв’язок із солдатами, і я думаю, що також він активно долучиться до цієї акції і до передачі, – каже Ірина Скоробогата.

Людей просять долучитися до акції та допомогти українським бійцям усім необхідним. Приносити подарунки від Святого Миколая для військових можна приносити до 15 грудня.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here