Головна Новини Акцію-флешмоб “За легальну заробітну плату” провели у Тернополі

Акцію-флешмоб “За легальну заробітну плату” провели у Тернополі

747

vlcsnap-2015-12-03-16h59m57s703Чесність у всьому. Акцію-флешмоб “За легальну заробітну плату” сьогодні у Тернополі провели студенти кооперативного коледжу та Управління пенсійного фонду України. Нелегальні трудові відносини, при яких роботодавці уникають сплати страхових внесків, чим руйнують економіку країни. При цьому прямий негатив отримують і люди, які погодилися працювати неофіційно.

У Тернополі з допомогою флешмобу привертали увагу до легалізації трудових відносин. Акцію спільно провели Управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області та студенти-випускники Тернопільського кооперативного коледжу. Учасники на вулиці, виконуючи хореографічні елементи, складали із літер надпис “Я за легальну заробітну плату”, а також роздавали інформаційні буклети.

– Найголовнішим у шляху до легалізації заробітної плати є працівники, щоб вони хотіли цього і щоб вони вимагали офіційного працевлаштування, а робітникам потрібно пам’ятати про те, що коли вони використовують легальну заробітну плату, то це їм також вигідно, того що вони мають шанс наймати висококваліфікованих працівників, і вони є тоді більш конкурентно-спроможними на ринку праці. Молодь – за легальну заробітну плату, – говорить учасниця акції Мар’яна Олійник.


Працівники та роботодавці повинні розуміти – нелегальне працевлаштування шкодить усій державній економіці. Працівники, отримуючи зарплату “в конверті” і не здобуваючи трудовий стаж, позбавляють себе соціальних гарантій, таких як виплати лікарняних чи відпускних і взагалі можуть залишитися без пенсії.

– В майбутньому ці люди можуть втратити право на призначення трудової пенсії або це призведе до значного зменшення її розміру. Тому ми хочемо привернути акцією всіх працівників, всіх людей, які сьогодні працюють до того, аби легалізувати свої трудові відносини і отримували заробітну плату належним чином зі сплатою страхових внесків. Це дасть можливість в подальшому отримати належну їм пенсію в максимально великому розмірі, – каже заступник начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області Володимир Івахов.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here