додому Новини Акція «Сопричастя» традиційно відбудеться у Тернополі

Акція «Сопричастя» традиційно відбудеться у Тернополі

645

Піст, молитва, добра справа. Акція «Сопричастя» традиційно відбувається у Тернополі на знак духовної єдності з тими поколіннями українців, які постраждали в часи Голодомору. Кожен, хто погодився взяти участь, повинен добровільно відмовитись від вживання їжі впродовж тридцяти трьох годин. Розпочалась акція сьогодні о 7 ранку.

– З п’ятниці сьомої години ранку до суботи шістадцятої нуль нуль учасники акції не вживають їжі, тобто дотримуються посту, моляться і роблять якусь добру справу.

Це буде своєрідною особистою жертвою кожного з нас на помин душі невинно загиблих від голоду українців. Дуже важливо, аби ця жертва була усвідомленою, а не механічною. До участі в цьому заході запрошують виключно осіб, які досягли 18-ти річного віку й не мають медичних протипоказань щодо такого добровільного посту, розповідає Леся Голик.

– Можливо це хтось скаже, це пафосно не їсти і відмовлятись від їжі, можна відмовитись від іншого, ми живемо в час, коли ми маємо дуже багато надлишків суспільних, маємо досить їжі, маємо всі умови, щоб жити та розвиватися. Тому, якщо ви не можете з якигось причин відмовитись від їжі, нехочете чи вважаєте, що це можливо не варте таких зусиль відмовтесь від чогось одного, просто в цей час подумки молитися за цих людей які загинули.