додому духовність Акція “Миколай про тебе не забуде” одинадцятий рік поспіль пройде у Тернополі

Акція “Миколай про тебе не забуде” одинадцятий рік поспіль пройде у Тернополі

855

vlcsnap-2015-11-12-15h11m23s222Миколай про тебе не забуде. Акція з такою назвою вже одинадцятий рік поспіль пройде у Тернополі. Наразі координатори оголосили реєстрацію волонтерів, ними можуть стати усі охочі. Вони займуться пакуванням пряників, їх продажем, а згодом на Фабриці святого Миколая – фасуванням подарунків. Напередодні самого свята пакунки рознесуть по домівках дітей.

Аби стати помічником Святого Миколая, потрібно заповнити анкету, яку можна знайти у соцмережах.

– Волонтери можуть відмітити роботу, яку вони вибирають на фабриці. Це пакування пряників, чи сортування іграшок, чи складання подарунків і рознесення подарунків, – розповідає координатор акції “Миколай про тебе не забуде” в Тернополі Помічник Святого Миколая.

Перше загортання пряників відбудеться 14 листопада. Солодощі печуть тернопільські пекарні. Волонтери ж їх продаватимуть біля греко-католицьких храмів Тернополя. Виручені гроші підуть на купівлю речей та продуктів, необхідних для формування подаруночків до Дня Святого Миколая. Всього учасники акції планують охопити півтори тисячі дітей.

– Діти з малозабезпечених сімей, з багатодітних сімей, діти сироти, напівсироти, які проживають вдома, плюс додались переселенці в минулому році і в цьому році … будуть діти військових. Крім цього будемо відправляти подарунки у звільнені міста, зокрема, є вже налагоджені контакти в місті Лисичанську, – каже Помічник Святого Миколая.

Подаруночки складатимуть із чотирьох складових. При храмах УГКЦ, у школах та університетах є пункти збору необхідних складників. Ближче до Миколая їх посортують та рознесуть по дитячих домівках.

– Солодощі – від маленьких цукерок-льодяників до мандарин, тобто фрукти, іграшки – великі, маленькі, хороші, канцтовари – все, що потрібно дітям в школі. Ми працюємо з дітьми до 14 років, – говорить Помічник.