додому політика Акцію “Вставай, Україно!” провели у Тернополі

Акцію “Вставай, Україно!” провели у Тернополі

515

Сьогодні у Тернополі в рамках загальнонаціональної акції протесту «Вставай, Україно!» відбулося віче. Участь у ньому взяли лідери парламентських опозиційних сил: голова фракції Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина" Арсеній Яценюк, голова фракції Всеукраїнського Об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок, партію "Удар Віталія Кличка" представляв у Тернополі Валентин Наливайченко.

Пішим маршем під прапорами парламентських опозиційних сил учасники рушили від символічної могили вояків УПА, що на проспекті Степана Бандери у Тернополі. Йшли проїзджою частиною, у супроводі правоохоронців, рух автотранспорту центральними вулицями Тернополя у цей час був перекритим. На марші тернополяни встигали фотографувати своїх дітей з відомими політиками. У колоні було чимало народних депутатів України від опозиційних партій. Тернопіль став п'ятим містом України, де відбулась акція протесту "Вставай, Україно!". Довжина колони учасників, що йшла до площі біля пам’ятника Степану Бандері, де мало відбуватись віче,  розтяглась практично на весь центр міста.

Арсеній Яценюк, голова фракції "Батьківщина" у Верховній Раді України: "Не дивлячить на таку жахливу погоду – зимно, холодно, сніг, але люди йдуть, люди приходять і ми сподіваємся, що сьогодні буде також велика акція, де люди скажуть своє слово про те, якою вони хочуть бачити країну".

Олег Тягнибок, голова фракції "Свобода" у Верховній Раді України: "Ми йдемо до людей для того, щоби закликати до мобілізації в боротьбі проти цього режиму, для того, щоби, як то кажуть, підняти градус революційності українського суспільства".

Валентин Наливайченко, представник партії "УДАР" Віталія Кличка: "І наше головне послання зараз до людей і дія з людьми – це  показати, що український народ, тобто ми з вами, можемо покласти край антиукраїнському режиму Януковича, але покласти край взаємною підтримкою, взаємним захистом кожного нашого побратима".

попередня статтяТариф на проїзд в маршрутках подоражчає з 1 квітня
наступна статтяУ Тернополі штормове попередження!