додому Новини “Агробізнес” зіграв проти команди “Епіцентр”

“Агробізнес” зіграв проти команди “Епіцентр”

44

Волочиський “Агробізнес” у восьмому турі змагань футбольних команд Першої Ліги України зіграв вдома із кам’янець-подільським “Епіцентром”. Телеканал TV-4 транслював матч у прямому ефірі. Генеральні партнери трансляції – компанія “Агробізнес” та Благодійний фонд родини Собуцьких.

У першому таймі було відчутно перевагу господарів і вже на 15 хвилині першого тайму волочищани відкрили рахунок. Дмитро Касімов увірвася в штрафний майданчик суперника та пробив під поперечину. Рахунок 1:0 на користь Агробізнеса. Проте на цьому волочищани не зупинилися, одразу після першого забитого вони провели ще одну атаку і на 20 хвилині матчу Іван Гаврушко подвоїв перевагу. Після перерви команди вийшли з новими силами, але більше почали контролювати м’яч гравці “Епіцентру” і завдяки цьому на 60 хвилині забили гол. Рахунок 2:1.

Протягом другого тайму команди обмінювалися небезпечними моментами, але забити ще у цій зустрічі не вдалося жодній. З мінімальною різницею здобула перемогу команда “Агробізнес”.