додому Новини Аграрна біржа оголошує про повноцінний запуск торгів в електронній торговій системі

Аграрна біржа оголошує про повноцінний запуск торгів в електронній торговій системі

578

Аграрна біржа оголошує про повноцінний запуск торгів в електронній торговій системі. Вже у перших числах грудня аграрії отримають можливість торгувати на аграрному ринку за сучасними та прозорими принципами. Мета віртуальної торгівлі – дати можливість фермерам самим формувати ціни на свою продукцію.

Сьогодні у Тернополі відбулась презентація електронної торгової системи. Присутніми на ній були представники відповідних управлінь Тернопільської облдержадміністрації.
 
Щоб отримати доступ до торгівлі в електронній торговій системі, учасникам аграрного ринку необхідно пройти дводенне навчання в центральному офісі Аграрної біржі у Києві та подати пакет документів для акредитації в якості асоційованого члена біржі. Ця процедура – безкоштовна та не вимагає додаткових витрат з боку торгівців.
 
Василь Гецько, заступник голови Тернопільської облдержадміністрації: "Сьогодні ми маємо можливість кооперувати зусилля дрібних товаровиробників  для того, щоб за допомогою потужнішого оператора можна було реалізовувати великі партії нашої продукції за максимальними цінами, в тому числі й на світових ринках".
 
Електронна торгова система – дуже вигідна, адже тут нема ніяких посередників. Таким чином продавець має можливість продати свій товар за максимальними цінами, а покупець придбати за мінімальними. Фермери самі формуватимуть ціни.
 
Василь Гецько, заступник голови Тернопільської облдержадміністрації: "При потребі і при ефективному функціонуванні системи, я сподіваюся, що ми зможемо ефективно просувати таку систему і на рівень районів, адже і на районному рівні тратяться досить великі кошти по державних закупівлях. Наприклад, по місту Тернополю ця сума складає 140 мільйонів гривень, по Тернопільському району – 19,5 мільйонів, по Чортківському – 18 мільйонів гривень і так далі".
 
Аграрна біржа запровадила систему електронних торгів сільськогосподарською продукцією та проводить безкоштовне навчання усіх охочих.
 
Електронна торгова система має ряд переваг. Зокрема – прозоре ціноутворення, гарантування розрахунків, розширення можливостей торгівлі, можливість торгувати у будь-якому місті та рівний доступ до всіх учасників ринку.
 
TV-4