![243209541-1935401229977198-6774584294898054543-n](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2022/07/243209541-1935401229977198-6774584294898054543-n-640x359.jpg)
Відтепер трьохсотметровий аераційний фонтан, що у парку імені Тараса Шевченка, вмикатимуть раніше. Зокрема, у теплу та безвітряну погоду водограй на набережній Тернопільського ставу та поруч з острівцем “Чайка” працюватиме з 09:00 години.
Часові рамки роботи аераційного фонтану розширили не лише з точки зору естетики, а й зважаючи на його екологічні функції влітку. Адже аерація дозволяє збагачувати воду киснем, а це і зупинятиме процес “цвітіння”, і рятуватиме тутешніх риб. Усі інші водограї у Тернополі працюватимуть без змін – у вихідні та святкові дні з 11:00 до 21:00 год, у будні дні – з 14:00 до 21:00 год. У дощову та вітряну погоду фонтани не вмикатимуть.