додому суспільство Адміністративний суд Тернополя задовільнив клопотання прокуратури міста зупинити рішення міської ради про...

Адміністративний суд Тернополя задовільнив клопотання прокуратури міста зупинити рішення міської ради про вивішування прапорів ради Європи

408

Адміністративний суд Тернополя задовільнив клопотання прокуратури міста зупинити рішення міської ради про встановлення в Тернополі безстрокового страйку, про невиконання Указів Президента та постанов кабінету міністрів і рішення про обов'язкове вивішування прапорів ради Європи.

Віталій Сідоров, прокурор міста Тернополя: "В частині загально-обов'язкового вивішування прапорів ради Європи хочу наголосити, що органи місцевого самоврядування, в тому числі міський голова, в праві приймати рішення і розпоряджатись щодо місцевої символіки – прапори Ради Європи не відносяться до категорії місцевої символіки. В частині оголошення страйку,  по-перше, хочеться сказати, що страйк – це є порушення трудових прав громадян, а в даному випадку мова йшлась, ймовірніше всього, про мітинги. Тому чисто з формальних і процесуальних підстав дане рішення оскаржується до суду. В частині невиконання Указів Президента і нормативних актів кабінету міністрів. Хочу наголосити, що в відповідності до статті 109 Конституції України Президент в межах наданих йому повноважень видає загальнообов'язкові Укази, які є обов'язкові для виконання на всій території України. Укази Президента, інші нормативні акти можуть не виконуватись в тому випадку, якщо постановив Конституційний суд, що вони є не конституційними, а доти вони є обовязкові до виконання".

Відтак прокуратура Тернополя подала клопотання до Адміністративного суду, щодо зупинення дії даних нормативних актів міської ради.

Віталій Сідоров, прокурор міста Тернополя: "Станом на сьогоднішній день дані клопотання рпозглянуто, судом задоволено і до постановлення рішення по суті, дані правові норми зупинено. З приводу того на коли призначені справи, можу вас проінформувати – на сімнадцяте, на двадцять п'яте і надалі – це декілька справ".
))