Головна благоустрій Аби завершити ремонт вулиці Шептицького потрібно менше мільйона гривень

Аби завершити ремонт вулиці Шептицького потрібно менше мільйона гривень

286

vlcsnap-2014-09-04-17h05m43s134Вулицю Шептицького у Тернополі перекрили для ремонту. Поки це невелика ділянка, проте з понеділка, 8-го вересня, перекриють більшу, довжиною 120 метрів посередині вулиці, тобто біля ринку. З середини місяця комунальники візьмуться за прилеглу вулицю Оболоня. Її планують відремонтувати до 15 листопада. Водіїв просять врахувати це при об’їзді, а тернополян – з розумінням віднестись до роботи дорожників.

Ремонт вулиці Шептицього комунальники розпочали вдосвіта. Поки перекрили лише невелику ділянку поблизу повороту на Оболоня. Почали з інженерних мереж, міняють водопровід. Закінчити планують до понеділка, далі візьмуться за капітальний ремонт більшої ділянки Шептицького, довжиною 120 метрів. Щоправда для цього доведеться на тиждень звільнити вулицю від торгівлі. Комунальники просять розуміння і запевняють, поступки необхідні, бо на цьому ремонт Шептицького завершать остаточно.

– З 15 числа ми перекриваємо повністю вулицю Оболоня, від вулиці Живова до Шептицького, на термін до 15 листопада. Вулиця важка, з влаштуванням інженерних мереж, яка є одною з найгірших в Тернополі, – розповів начальник відділу технічного нагляду Тернопільської міськради Олег Вітик.

На час ремонту водіям доведеться звикнути до об’їзду вулиць.


– Передбачено перекриття вул Шептицького від Живова до примикання Оболоня, повністю буде перекрита. Оболоня залишається односторонньою з виїздом на Об’їзну. З Об’їзної можна заїхати тільки до вулиці Білецької, до автовокзалу, далі розворот і назад,- каже Олег Вітик.

Щоб завершити ремонт вулиці Шептицького треба трохи менше мільйона гривень, Оболоня обійдеться в понад 4,5 мільйони. Проте ці дві вулиці – останні в титульному списку капремонтів на цей рік.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here