додому суспільство Аби в Тернополі не замерзали люди, розгорнуть мобільний пункт обігріву

Аби в Тернополі не замерзали люди, розгорнуть мобільний пункт обігріву

387

У Тернополі розгорнуть мобільний пункт обігріву. Потреба у цьому вже є, кажуть рятувальники, бо є і постраждалі від морозу, і навіть жертви. Пункт запрацює традиційно у тернопільському парку імені Тараса Шевченка. Крім нього, в медзакладах області з початку зими працює майже півсотні стаціонарних пунктів обігріву.

– Минулого тижня було 2 випадки, знайшли 2 особи без постійного місця проживання з переохолодженням. Вони відправлені в лікувальні заклади, бо їм потрібна допомога. Сьогодні вранці поступило повідомлення, за адресою Київська, 5 знайдено особу без постійного місця проживання, яка загинула від переохолодження, – каже начальник Тернопільського міського відділу управління ДСНС України у Тернопільській області Ігор Павук.

З початку року в нашій області це вже четверта жертва морозів. Ще десятеро вижили, але отримали травми. Низька температура тримається, тому рятувальники планують розгорнути у парку імені Тараса Шевченка мобільний пункт обігріву, залучивши до нього волонтерів з "Червоного Хреста" та комунальників.

Загалом же з початку зими в лікарнях, поліклініках та амбулаторіях області працює 45 стаціонарних пунктів обігріву. Поки за допомогою туди звернулось шестеро людей, кажуть рятувальники.