додому суспільство Аби уникнути передсвяткового ажіотажу та черг біля квиткових кас, на автовокзалі радять...

Аби уникнути передсвяткового ажіотажу та черг біля квиткових кас, на автовокзалі радять купити квитки заздалегідь

469

У передсвяткові дні виїхати з Тернополя – можна, про це сьогодні розповіли на автовокзалі станції "Тернопіль". Якщо охочих їхати буде більше, ніж місць в автобусах – призначать також додатковий транспорт. Аби уникнути ажіотажу та черг біля квиткових кас, на автовокзалі радять купити квитки заздалегідь. Попередньо купити проїзний документ можна за місяць до виїзду.

Пасажирів на автовокзалі "Тернопіль" чим ближче до свят, тим стає більше.  На святкування їхатимуть тернополяни у села до родичів, батьків. Також чимало городян поїде відпочивати у гори, тож один з найпопулярніших напрямів – Івано-Франківськ. Квитків на автобуси вистачить усім, запевнили нас на автовокзалі.

Ірина Шпетко, диспетчер автовокзалу "Тернопіль": "Завчасно можна придбати за місяць наперед, щоб в передсвятковий день не стояти в черзі. Квитки є в усіх напрямках. Також ми плануємо, що будуть додаткові автобуси там, де буде великий пасажиропотік. Можна в будь-який напрямок, навіть міжнародні у нас є відправлення. У нас є на місяць наперед квитки на Варшаву, на Вроцлав. Є додаткові автобуси".

Чимало тернополян їхали в гості вже сьогодні, в день католицького Різдва.

Стефанія Омелянівна: "У Тернополі буду святкувати з онуками, з дітьми. Нікуди не поїду. А сьогодні їду на римо-католицьке Різдво на Городок на Хмельниччину. В гості, ми туди їдемо і разом будемо святкувати. Ми наперед взяли квиток. Я думаю, що проблем немає. Черги бачите невелик"і.

Пані Марія із сином Сашком їдуть в гості з Маріуполя. Жінка на свята вирішила провідати свою маму. Пані Марія каже, з квитками на автобуси проблем ніяких. Гірше діставитись кудись залізницею.

Марія, мешканка міста Маріуполь: "- Очень важко. В поїзді місця вільні, а білетів немає. Ось ми їхали, то повинно бути шість місць, нас було тільки троє, а місць немає. І брали квитки за 45 днів і місць немає: або біля туалету, або бокові.  Все немає.

– А на автобусі можна дістатися? Є квитки?
– Можна. Квитки є. Так. Тільки ми на 2 хвилини запізнилися і наш рейс пішов. Тепер доводиться чекати".

Автобуси на заваді святкуванню не стануть, кажуть на автовокзалі. Найбільше пасажирів чекають 30, 31 грудня, а також напередодні Різдва 5 і 6 січня. Придбати квитки можна у будь-якій касі. За попередньо куплений квиток платити більше не треба.

Ірина Шпетко, диспетчер автовокзалу "Тернопіль": "У нас не оплачується наперед. Яка поточна ціна, то і наперед так само у нас вартість квитка йде".