Головна спорт Аби поїхати на чемпіонат Європи з веслування тернопільські спортсмени шукають гроші

Аби поїхати на чемпіонат Європи з веслування тернопільські спортсмени шукають гроші

209

Аби поїхати на чемпіонат Європи з веслування тернопільські спортсмени шукають гроші. Ельнур Ахадов та Тетяна Єднак за результатами змагань у рамках чемпіонату України з веслування серед юніорів та молоді потрапили до складу збірної України. Але грошей, аби відрядити їх до Франції, де відбудуться змагання, наразі немає. Та й саме веслування на Тернопільщині фінансуванням незаслужено оминають.

Минулого року веслувальному спорту Тернопільщини виповнилось 60. Ще в період Радянського Союзу тут виховали понад сотню майстрів спорту з веслування.

– Кількість чемпіонів України я вже навіть не можу порахувати, учасники чемпіонатів світу, Європи, – розповідає директор Тернопільської ДЮСШ "Буревісник" Богдан Балабан.

Раніше веслуванню навчали у Тернополі в кількох спортивних школах. На змаганнях місцевого рівня збиралось понад двісті учасників. Зараз залишилась лише одна -"Буревісник".

– Ми маємо традиції, ми маємо з ким працювати, і також у нас є прекрасні українські тернопільські діти, які нічим не гірші від дітей в Європі, – каже Богдан Балабан.

Проте спортсмени розповідають, що ставлення до веслувального спорту у державі з кожним роком погіршується, хоча спортсмени показують чудові результати.

– В минулому році наші веслувальники на Чемпіонаті Європи здобули золоту та срібну нагороди. Це Олег Тарновський, також Ельнур Ахадов. До речі, цього року Ельнур Ахадов вже виборов право виступати на Чемпіонаті Європи серед дорослих спортсменів – це спортсменів віком до 23 років, – розповів Президент федерації каное Тернопільщини Віктор Кузяк.

Разом із Ельнуром Ахадовим на Чемпіонаті Європи виступатиме і тернополянка Тетяна Єднак. Змагання відбудуться наприкінці червня у Франції. Проте, грошей на це держава не виділила. Веслувальникам області переважно допомагають підприємці, які колись теж займались цим видом спорту. Наразі Федерація каное Тернопільщини шукає гроші, аби відправити спортсменів на чемпіонат Європи, та закликає усіх, хто вірить, що Україна – країна із великими спортивними можливостями, допомогти.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here