Головна суспільство Аби не зрадити Майдан, потрібно припинити війну, вважає нардеп Іван Кириленко

Аби не зрадити Майдан, потрібно припинити війну, вважає нардеп Іван Кириленко

407

Майдан – це символ України, і щоб не зрадити його, головними завданнями влади має стати припинення війни, євроінтеграція, викорінення корупції та реальне підвищення рівня життя українців, вважає народний депутат України Іван Кириленко. В цьому, каже, його політична партія, ВО "Батьківщина", повністю підтримує новообраного Президента Петра Порошенка. Такий вибір вважає не поразкою партії, а перемогою України.

Вибори легітимного Президента – це перша, але не остання перемога українців, вважає народний депутат України Іван Кириленко. Каже, його політична партія, Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", повністю підтримує Петра Порошенка у прагненні припинити війну, продовжити процес євроінтеграції, викорінити корупцію та підвищити рівень життя українців. Проте попереду – очищення. Наголошує на дострокових парламентських та місцевих виборах, децентралізації влади, а головне – оновленні партії, аби в політику прийшла молодь.

– Президентські вибори – це лише прелюдія. Головна відповідальність – це парламентські і місцеві вибори… І небезпека ситуації в тому, хто ж буде учасниками виборів? Учасників більше 150, політичних партій. А хто реально може взяти на себе відповідальність? Хто реально?..
Оновлення партії – це молоді люди, це лідери громадської думки, це люди, які пройшли Майдан, в яких є стержень, – говорить народний депутат України Іван Кириленко.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here