додому Новини Аби не втратити можливість проголосувати 26 жовтня, перевірте себе у списках виборців

Аби не втратити можливість проголосувати 26 жовтня, перевірте себе у списках виборців

683

spyskyАби не втратити можливість проголосувати 26 жовтня, людям радять перевірити себе у списках виборців. Зробити це можна до 20 жовтня.  В Державному реєстрі виборців просять перевіряти свої дані заздалегідь, не зволікаючи. Те, що Ви є у списках виборців, засвідчить запрошення, яке виборці повинні отримати не пізніше 16 жовтня.

– Громадяни, які хочуть уточнити інформацію про те, чи вони є в списках виборців, можуть звернутися як до нас, а після 14 числа до своєї виборчої дільниці за інформацію, чи вони потрапили в списки, чи їх родичі потрапили до списків з правильними даними, щоб в день виборів можна прийти і проголосувати, – пояснив начальник відділу ведення Державного реєстру виборців міської ради Віктор Пулька.

Перевірити себе у списках виборців можна у міськраді Тернополя за адресою Листопадова, 5 кабінети 42, 43 та 44, або зателефонувавши за номерами: 22-03-83, 40-41-13, 40-41-79 чи 25-07-95. Зробити це можна буде до двадцятого жовтня. Попередні списки виборців разом із запрошеннями, 14 жовтня, передадуть дільничним комісіям. До 16 жовтня кожен має отримати запрошення на вибори.


– Людина після 16 числа, якщо не отримала запрошення, в терміновому порядку її треба звернутися до Державного реєстру чи до дільничної комісії. Якщо її немає, то треба написати заяву, принести паспорт, для того щоб ми могли зняти копію і внести списки, щоб ця людина вже в уточнених списках була за місцем проживання, – каже Віктор Пулька.

В день голосування, 26 жовтня, жодні зміни, крім виправлення неточностей, до списку виборців виборча комісія не вноситиме, кажуть в Державному реєстрі виборців, тому просять людей не зволікати і перевірити себе у списках заздалегідь.