Головна благоустрій Аби не крали переносних вазонів, в Тернополі встановлять відеоспостереження

Аби не крали переносних вазонів, в Тернополі встановлять відеоспостереження

409

У мобільного озеленення Тернополя виросли ноги. Відколи наше місто прикрашають переносні туї, кілька дерев вже встигли вкрасти. Востаннє – минулої ночі. Тож тепер на екологічних злодіїв полює не лише муніципальна поліція, а й камери відеоспостереження, які встановили у місцях розміщення переносних вазонів.

Мобільне озеленення – ідеальне рішення для вулиць, де зелених насаджень бракує. На Валовій раніше практикували вертикальне озеленення. Рослини закріплювали на балконах, проте доглядати за ними тернополяни пускали неохоче, кажуть комунальники. Натомість переносні вазони – жодного клопоту. Лише позитивні емоції.

Олег Соколовський, заступник начальника управління ЖКГ, благоустрою та екології Тернопільської міськради: "Коли ми поставили озеленення на вулиці Валовій, через два дні я йшов подивитися, чи нічого не вкрадено. Йде жіночка, 7 ранку, підходить до мене і питає, чи маю відношення до цього озелення. Кажу, що так. Поцілувала мене і пішла. За30 років, скільки я працюю в міській раді, ще ніхто мене за це озеленення не цілував!"

Доглянуті туї у горщиках на вулицях міста – не лише його обличчя, а й легені. Переносні вази дозволяють постійно змінювати композиції. А ще дають можливість тернополянам відзначити важливі події.

Олег Соколовський, заступник начальника управління ЖКГ, благоустрою та екології Тернопільської міськради: "Кожна людина може купити вазон, він від 150 до 370 грн, вчепити, наприклад, в мами 50 років – "Мамі 50". І цей вазон буде постійно працювати. Чи скількись років після школи. Будь-яка річниця, купити цей вазон".

На тернопільських вулицях таких туй – десятки. Міська рада на них не витратила ні копійки, кажуть чиновники. Отримати дерева задарма не проти й екологічні злодії. Відколи переносні вазони загальнодоступні для тернополян, кілька дерев уже поповнили приватні садиби.

Олег Соколовський, заступник начальника управління ЖКГ, благоустрою та екології Тернопільської міськради: "Цієї ночі знов вкрали два вазони. Вже тепер 6 виходить в нас вкрали".

Тепер полювати на злодіїв буде простіше. Окрім тернополян та правоохоронців їх вистежуватимуть і камери відеоспостереження.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here