додому Новини На Київщині піротехніки Тернопільщини виявили та знешкодили понад тисячу різних боєприпасів

На Київщині піротехніки Тернопільщини виявили та знешкодили понад тисячу різних боєприпасів

За півтора місяця розмінування на Київщині піротехніки Тернопільщини виявили та знешкодили понад тисячу різних боєприпасів. Рашисти після відступу мінували все, що могли: від людських осель до полів та лісів. Історія від піротехніка – далі.