додому Новини «Агробізнес» приймав на своєму полі команду «Кудрівка» з Чернігівщини

«Агробізнес» приймав на своєму полі команду «Кудрівка» з Чернігівщини

167

У третьому турі змагань групи “Чемпіонська” футбольних команд першої ліги України волочиський “Агробізнес” вдома приймав футбольний клуб “Кудрівка” з Чернігівщини. Телеканал TV-4 транслював матч у прямому ефірі. Генеральні партнери трансляції компанія “Агробізнес” та Благодійний Фонд родини Собуцьких.

З перших хвилин гри господарі поля продемонстрували хороший темп та активно атакували суперників. На 7-й, 17-й та 20-й хвилинах в “Агробізнесу” були небезпечні моменти біля воріт “Кудрівки”. Та забити м’яч суперникам все ж не вдалося. Рахунок на останній хвилині першого тайму відкрили гості. Гол забив Валерій Рогозинський після передачі з флангу. У другому таймі активніше атакувала “Кудрівка”. Подвоїти забиті м’ячі вони змогли наприкінці гри. Так, попри старання “Агробізнесу”, футбольний поєдинок завершився з рахунком 0:2 на користь команди з Чернігівщини.

За результатами цієї гри команда з Волочиська посідає четверте місце у турнірній таблиці, маючи у своєму активі 29 очок. Наступну гру “Агробізнес” проведе на виїзді. її гравці зустрінуться у поєдинку з харківською командою “Металіст 19 25”. Матч запланований у суботу, 26 квітня.