додому Новини Тернопільська “Нива” у 8 турі зіграла проти футбольного клубу “Поділля”

Тернопільська “Нива” у 8 турі зіграла проти футбольного клубу “Поділля”

89

Тернопільський футбольний клуб «Нива» в рамках 8 туру чемпіонату Першої ліги в групі «А» на виїзді зіграв із хмельницьким «Поділлям». Протягом першого тайму тернополяни були більш активнішими та проводили багато небезпечних атак, попри контролювання гри, забити гол бодай одні команді у першому таймі не вдалося. Після перерви більш впевненішими виглядали господарі поля.

Один з найемоційніших моментів, коли “Нива” могла лідирувати, стався на 69 хвилині матчу. Арсентій Дорошенко виборов м’яч у суперника та віддав пас на Валентина Напуду, який вийшов віч-на-віч із воротарем хмельничан, проте забити гол не вдалося. Одразу після двох хвилин гравці “Поділля” провели атаку в якій Вадим Шаврін головою відправив м’яч у сітку воріт тернополян. Рахунок 1:0. Після цього команди продовжували обмінюватися небезпечними моментами, але забити бодай ще один гол не вдалося жодній.

Тому з мінімальним рахунком тернополяни поступилися сусідам із Хмельницького.