додому Новини Тернопільська “Нива” у 7 турі зіграла проти футбольного клубу “Агробізнес” із Волочиська...

Тернопільська “Нива” у 7 турі зіграла проти футбольного клубу “Агробізнес” із Волочиська – 2:3

400

Футбольні матчі чемпіонату України Першої ліги 2024-25 продовжуються. Тернопільська “Нива” у 7 турі зіграла проти футбольного клубу “Агробізнес” із Волочиська. Відбулася гра на міському стадіоні у Тернополі. Завершився матч із рахунком 2:3 на користь волочищан.

Тернопільський футбольний клуб «Нива» в рамках 7 туру чемпіонату Першої ліги в групі «А» зіграв із волочиським «Агробізнесом». Право першого удару на матчі мав військовий, молодший сержант, командир відділення 23-го окремого стрілецького батальйону Олександру Мельниченку. Протягом першого тайму обидві команди обмінювалися небезпечними атаками, моментами тернополяни більше контролювали гру, ніж волочищани. Але забити у першому таймі не вдалося жодній команді. Після перерви на 55 хвилині матчу тернополяни виконали кутовий, у якому Дмитро Галадей відправив м’яч у сітку воріт “Агробізнеса”. Через 5 хвилин гості відповіли контратакою, у якій Роман Кузьмин зрівняв рахунок. Після пропущеного голу, тернополяни більш активізувалися і знову забили, Богдан Козак з-за меж штрафної зони, пристрільно пробив у нижній кут воріт суперника. Проте вели тернополяни у рахунку не довго – на 82 хвилині волочищани знову зрівняли, а на останній хвилині основного часу, забили і третій переможний гол. З рахунком 2:3 на користь “Агробізнесу” матч завершився.

Наступний матч “Нива” гратиме на виїзді, проти футбольного клубу “Поділля”. Гра запланована на 21 вересня.