Головна благоустрій 950 тисяч гривень виділили на ремонт доріг на Дружбі

950 тисяч гривень виділили на ремонт доріг на Дружбі

371

Сьогодні перекритий рух транспорту на вулиці Дружби у Тернополі – там вкладали перший шар асфальтно-бетонного покриття. Ремонтують частину дороги – ділянку, яка мала найбільше вибоїн. Кажуть за такої погоди, як сьогодні, ремонтувати дорогу – ідеально. Лише б не було дощу.

Комунальники запевняють: дотримуються усіх правил якісного ремонту. Попередньо підготовлена і покрита першим шаром покриття дорога відпочиває. Асфальтно-бетонне покриття формується і остигає. Коли воно із 120 градусів сягне 60, можна пускати транспорт.

Ярослав Копча, головний інженер відділу техналяду Тернопільської міської ради: "Сьогодні ведуться роботи по заміні нижнього покриття. Через кілька днів – 2-3 ми будемо класти верхній шар. Так само сьогодні проводяться роботи з фрезування пошкодженої ділянки вулиці Винниченка".

Як тільки ділянку на Винниченка підготують, такі ж роботи проведуть і там, а тому один день буде перекритий рух транспорту і на тій вулиці. Тоді планують знову повернутись на вулицю Дружби, аби вкласти другий, верхній шар покриття і знову на Винничека, аби і там завершити ремонтні роботи. Останнім штрихом оновлених доріг стане нова розмітка.

950 тисяч гривень виділили з міського бюджету на ремонт ділянки дорожнього покриття на вулиці Дружби, стільки ж піде на вулицю Винниченка. Далі епіцентром дорожніх ремонтних робіт стане дорога під двоарковим мостом на Крушельницької. Проїжджу частину там планують розширити.
 

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here