додому суспільство 9 вересня компанія “Агросем” святкує свій 10-річний ювілей! *новини партнерів*

9 вересня компанія “Агросем” святкує свій 10-річний ювілей! *новини партнерів*

2155

* Телекомпанія TV-4 вітає своїх партнерів, компанію “Агросем” з ювілеєм! Дякуємо за співпрацю! Бажаємо процвітання та розвитку!

Історія розвитку компанії – це історія успіху зі злетами та труднощами, але завжди у сталому розвитку, великими амбіціями та постійним вдосконаленням. Протягом десятиліття компанія заслужила довіру ринку, закріпила репутацію надійного партнера, адже з самого початку одним з основних принципів роботи компанії було завжди і при будь-яких обставинах виконувати взяті на себе зобов’язання. На сьогодні компанія переживає наступний етап трансформації, завдяки новій стратегії розвитку та інноваційному підходу до ведення бізнесу. Ось що трапляється, коли зустрічаються два професіонали аграрної галузі, два харизматичні лідери та новатори з бажанням створити щось унікальне та цінне.

Саме так народилась компанія «Агросем». «У той час з партнерами займався вирощуванням насіннєвого матеріалу для бельгійської компанії-виробника насіння цукрового буряку Сесвандерхаве. Виникла ідея, а чому б не замкнути цикл: вирощування -> переробка -> продаж. Тобто розпочати дистрибуційний бізнес насіння цукрових буряків. Я поділився цією ідею з Олегом Звягінцевим та запропонував йому розвивати цей бізнес разом. Олег мене підтримав. З цього і розпочався «Агросем», – розповідає співфундатор компанії Олександр Вайнер.

«Дата народження 9 вересня – це символічна для нас дата запису у моїй трудовій книжці про прийом на роботу в «Агросем», – додає співзасновник компанії Олег Звягінцев. Тоді команда «Агросем» налічувала троє працівників. Протягом першого сезону робота невпинно кипіла в невеличкому офісі з двох кімнат. «Перший сезон все робили на колінах та з коліс, – згадує Олег. – Але той перший сезон був супер вдалим – ми продали 58 тисяч посівних одиниць насіння цукрових буряків! Перевищити це досягнення вдалось лише у 2011 році, маючи вже цілу команду продавців».

Десять років – немалий проміжок часу, протягом якого маленька компанія «Агросем» пройшла через низку труднощів. «Напевно, найважчим випробуванням для нас була фінансова криза 2008-2009 рр., – згадує Олександр Вайнер. – Ми тільки почали, в нас не було майже ніякого власного фінансового ресурсу. Думаю, тоді майже всі були не готові до кризи, і ті, що вже давно працювали, також. Всі наші зобов’язання перед постачальниками були у валюті. Кожен день слідкував за коливанням курсу. Та ще й ціни на сільгосппродукцію катастрофічно обвалились. Наші клієнти виявились неспроможними погасити борг за поставлений товар в повному обсязі. Деякі просто скористались ситуацією та відмовлялись платити. Півтора роки нас просто лихоманило. Але ми вистояли і загартувалися. Ми відкрили нові можливості, нові напрямки діяльності. Будь-яка криза – це можливість скинути зайве, перегрупуватись та рухатись в правильному напрямку. Криза – явище тимчасове. Головне вміти встати над ситуацією, зазирнути вперед, та зрозуміти, що буде після кризи. Наше кредо – ми ніколи не здаємось!»

Та подолавши непередбачувані ситуації та витримавши важкі часи, компанія перетворилась в потужне підприємство із командою, яка налічує більше, ніж 200 працівників, 8 представництв та дилерських центрів, та понад 50 регіональних представників по всій Україні, в підприємство, що володіє потужною логістичною мережею та службою агрономічної підтримки. Сьогодні ТОВ «Агросем» є однією з провідних компаній, що працює на аграрному ринку України. Вона активно займається впровадженням передових технологій, новинок селекції, мінеральних добрив та провідної сільськогосподарської техніки.

Провідні світові бренди цінують і довіряють дистриб’юцію компанії «Агросем». Співпраця компанії з найбільшими світовими виробниками насіння дозволяє українським аграріям придбати якісні гібриди та сорти сільськогосподарських культур.

З 2008 року компанія є офіційним дистриб’ютором добрив Yara. А протягом трьох останніх років «Агросем» вже є лідером з продажу продукції Yara на ринку України.

З серпня 2014 року ТОВ «Агросем» є офіційним дилером техніки John Deere в Західній Україні. З кожним роком на теренах України компанія створює та відкриває нові Дилерські центри з продажу та сервісного обслуговування сільськогосподарської техніки John Deere.

Отже на сьогодні “Агросем” – це українська аграрна компанія-дилер з міжнародним поглядом; це команда експертів у інноваційному сільському господарстві, незважаючи на кордони і обмеження!

«Сьогодні компанія “Агросем” відходить від традиційних підходів реалізації ресурсів і техніки для сільського господарства. У рамках Національного Дня Поля відбулася презентація нового брендингу «Агросем», – розповідає директор компанії Олексій Кулик. – Компанія представила не лише зміну корпоративних кольорів, а й заявила про новий, більш професійний підхід та ширший спектр вирішення питань у сфері обслуговування аграрного сектору. Об’єднуючи навколо себе світових лідерів-партнерів, команда фахівців пропонує ефективні технологічні, технічні та фінансові рішення для  ведення аграрного бізнесу. Це визначає сучасну стратегію «Агросему» – «Ми змінюємось разом зі світом!» Для нас такі зміни є дуже важливими. Ми еволюціонуємо. Ми вийшли на новий рівень якості: від складу портфелю продуктів до сервісів.»

Компанія оцінює світовий досвід та обирає найкраще для українських аграріїв, представляючи відомі міжнародні бренди насіння, техніки, добрив.

  • Якою ви бачите «Агросем» у майбутньому? Про що мрієте для компанії?
  • «Агросем» майбутнього – це провідник інновацій у сільському господарстві, команда високо мотивованих професіоналів-однодумців, які пишаються справою, яку роблять, та творять новітню історію сільського-господарства України, – відповідає Олег Звягінцев.

Ми починаємо друге десятиліття!