Головна Головні 9 та 10 листопада Тернопіль – без води

9 та 10 листопада Тернопіль – без води

377

vlcsnap-2015-11-09-15h05m44s155Тернопіль два дні без води. В ніч на понеділок 9 листопада “Тернопільводоканал” припинив водопостачання у Тернополі. Комунальне підприємство проводить традиційне планове промивання водопровідних мереж. У тернополян перепрошують за тимчасові незручності. Вода у оселях на “Новому світі”, “Старому парку” та в центрі Тернополя почне з’являтися уже звечора 9 листопада. До вечора 10 листопада повноцінне водопостачання відновлять в усьому місті. Втім попереджають, спершу вода тектиме із підвищеним вмістом хлору, тож пити її відразу – не радять.

Через промивання водопровідних мереж у Тернополі 9-10 листопада немає води. Традиційну процедуру з очищення своїх мереж “Тернопільводоканал” проводить двічі на рік навесні та восени – задля кращої якості води. На час незручностей (зазвичай промивання водопровідних мереж триває до 2 днів), тернополяни можуть скористатися водою із колонок-качалок, яких у місті є близько тридцяти. Хоча пити її фахівці не радять.

– Може бути в одній колонці погіршені бак-аналізи, у других може бути висока концентрація заліза і органолептичні властивості, кольоровість, мутність, запах, тому я рекомендую, що з колонок качалок користуватися тільки в період промивки і для технічних потреб, – радить керівник лабораторії хіміко-біологічного контролю води КП “Тернопільводоканал” Лідія Шимків.

Про промивання водопровідних мереж попереджали у засобах масової інформації, тож можливість запастися питною водою у тернополян була. Гірше тим, хто за новинами не вслідкував.

Поступове відновлення водопостачання почнеться вже звечора 9 листопада, на “Новому світі”, в “Старому парку” і в центральній частині міста. Починаючи із шостої години і до вечора 10 листопада повноцінне водопостачання відновлять в усьому місті. Втім спершу вода тектиме із підвищеним вмістом хлору, тож як питну її радять не використовувати.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here