Головна Анонс 9 березня, 20:00. Сергій Надал – гість прямого ефіру на TV-4

9 березня, 20:00. Сергій Надал – гість прямого ефіру на TV-4

295

16369nadal_0813_n2Міський голова Тернополя Сергій Надал сьогодні, 9 березня, гість прямого ефіру на TV-4. У коментарях можете залишати запитання до голови, їх ми озвучимо у ефірі. Початок ефіру – 20:00. Телефон студії – 43-41-00.

Коментарі

3 КОМЕНТАРІ

  1. Доброго дня, Сергію Віталійовичу. Мене, мабуть як і багатьох тернополян, а особливо мешканців мікрорайону “Сонячний” цікавлять наступні питання. 1) Ринок на вул. 15-го Квітня. Власники яток поводять себе доволі нахабно по відношенню до людей. Вони виставляють ящики з крамом на 1,5 метри від самої ятки, чим унеможливлюють нормальне переміщення людей, а особливо мамочок з візочками. Роблячи зауваження щодо такої поведінки, у відповідь чуєш весь словниковий запас неформальної лексики. Достукатись до власників чи директора неможливо, бо в адміністрації ринку “Оріон” ніхто не знає хто там головний. 2)Тротуар на вул. 15 Квітня в районі закінчення того ж базарчику. Там пройти неможливо, бо наш нАрід так понаставляє машин і їздить як хоче, що мало дитини не збили нещодавно. Там зараз ведуться якісь ремонтні роботи…але це не заважає горе-водіям їздити по п”ятах пішоходам і паркуватись, як бовдури. Дякую

  2. Просимо переглянути маршрут тролейбуса №2. Пропонуємо щоб на Дружбі маршрут був за маршрутом тролейбуса №11, потім через східний масив і ринок, зворотній шлях такий самий.

  3. Будь ласка зверніть увагу та візьміть на особистий контроль те, що робиться за адресою проспект Злуки 1. Подвір’я будинку у жахливому стані, одні ями. Хоча на цих же ямах, умудрились розмістити великий рекламний щит. На прибудинковій території знаходяться дві наливайки, це магазин “Текстильник” у самому ж будинку, на першому поверсі та “Варенична” у метрі від будинку, вся нечисть із району збирається там. Таке враження, що запах спиртного у повітрі завжди. Часто відбуваються сварки та бійки, ці факти може підтвердити кожен житель даного будинку. Також розташовано 5 незаконних, торговельних кіосків та зал із гральними автоматами, у будівлі будинку. Прошу Вас, дайте особисте доручення та наведіть порядок. Завчасно дякую.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here