додому культура 80-річний ювілей та 60-річчя творчості відзначив Заслужений художник України Євген Удін

80-річний ювілей та 60-річчя творчості відзначив Заслужений художник України Євген Удін

825

80-річний ювілей та 60-річчя творчості відзначив 11 квітня Заслужений художник України Євген Удін. Його творчість – це сотні картин, виконаних у різних жанрах та майже 400 проілюстрованих книг.

“Жодного дня без штриха” – кредо ювіляра, заслуженого художника України Євгена Удіна. Каже, натхнення для своєї творчості шукає у повсякденному житті.

Вісімдесят років виповнилося українському графіку, заслуженому художнику України, відомому тернополянину Євгену Удіну. Свій ювілей митець відзначив у Тернопільській обласній філармонії. Презентація його робіт відбулась у фойє закладу, а в концертному залі виступали творчі колективи та вітали іменинника.

Творчість Євгена Удіна – це сотні картин, виконаних у різних жанрах та майже 400 проілюстрованих книг. Креативно художник підійшов і до оформлення запрошень на свій День народження. На білому фоні зображені комічні ілюстрації самого іменинника.

Людина із великої букви, кажуть про Євгена Удіна. Його люблять, поважають і цінують рідні, друзі, знайомі та молодь – студенти. Многая літ видатному земляку бажає і телекомпанія ТV-4.