додому Новини 8 серпня, о 18:00 закінчився прийом документів на державну форму навчання

8 серпня, о 18:00 закінчився прийом документів на державну форму навчання

567

Сьогодні, 8 серпня, о 18:00 закінчився прийом документів на державну форму навчання. Наш Назарій Голуб завітав до одного із вишів Тернополя, аби дізнатися, як відбувається вступна кампанія.

Вступна кампанія 2023 триває. Сьогодні, 8 серпня – останній день, аби подати документи у вищий навчальний заклад на державну форму навчання. Після 18:00, місце на безоплатне навчання в навчальному закладі, незареєстрований абітурієнт втрачає. За словами відповідального секретаря приймальної комісії ТНПУ ім. В. Гнатюка, у їхньому навчальному закладі усе іде за планом.

“Нам було надано 537 рекомендацій на держбюджет і це тільки на денну форму навчання. Загалом 735 місць в нас в університеті розміщено місць державного замовлення для бакалаврів”, – пояснює Юрій Древніцький, відповідальний секретар приймальної комісії ТНПУ ім. В. Гнатюка.

На кожній зі спеціальностей – різна кількість державних місць, розповідає відповідальний секретар. Ще до початку вступної кампанії держава визначає кількість бюджетних місць на кожній зі спеціальностей, виходячи з пріоритетів держави та її фінансових можливостей. Своєю чергою університети дають заявки на максимальний обсяг держзамовлення.

Уже завтра оприлюднять списки офіційно зарахованих в університети, з того моменту абітурієнти будуть вважатися студентами. Також з 9 до 30 серпня у ВИШах відбуватиметься зарахування на контрактну форму навчання.