додому Головні 8 нових шкільних автобусів отримали зі Швеції діти Тернопільщини

8 нових шкільних автобусів отримали зі Швеції діти Тернопільщини

659
Вісім шкільних автобусів отримали громади Тернопільщини. Транспорт привезли зі Швеції та вже сьогодні передали керівникам громад. Це означає, що вже з початку навчального року діти зможуть ними користуватися та без проблем доїжджати на заняття з дому до школи.
Шкільні автобуси для перевезення дітей отримали вісім громад Тернопільської області. Один з таких невдовзі відправиться у Трибухівську територіальну громаду. Там більше ста учнів впродовж навчального року добираються до школи автобусом.

Олег Ковдрин, голова Трибухівської ОТГ, розповідає: “Ми довозимо дітей з населених пунктів, які розташовані більше як за три кілометри. І нам, звичайно, що потрібні такі автобуси. Раніше ми віддали один шкільний автобус на ЗСУ. І натомість отримали такий новий комфортабельний”.

Загалом Тернопільщина передала сорок автобусів для потреб українських оборонців у лавах ЗСУ. Транспорт також використовували під час евакуації цивільного населення із зони бойових дій. Автобуси, які передали керівникам громад області, прибули зі Швеції. На них очікували в нашій області ще з березня цього року. Кількість місць у салоні розрахована на п`ятдесят три учні.

Шкільні автобуси мають ще пройти повністю технічні обстеження, аби вже з першого вересня ними могли користуватися школярі.