Головна надзвичайне 8 і 9 травня у Тернополі можливі провокації

8 і 9 травня у Тернополі можливі провокації

378

Провокації у Тернополі 8 і 9 травня – можливі, про це сьогодні повідомив міський голова Тернополя Сергій Надал. Він звертається до усіх тернополян із проханням бути вкрай уважними і обережними. Від пильності, мудрості і виваженості городян залежить спокій у місті.

– Будь ласка, будьте пильними. будьте уважними тому, що  люди, які можуть сюди приїжджати для вчинення провокацій, можуть їхати неорганізованими групами, їхати поодинці. Нехай би кожен звернув увагу на тих людей, які з'явилися чужі у їхньому будинку, під'їзді. Про таких людей можна повідомляти у правоохоронні органи.  Вони знають про це і чекають повідомлень. Крім того правоохоронцями запропоновано на ці два дні: 8 і 9 числа, щоб люди мали при собі документи, які ідентифікують їхню особу, щоб можна було підтвердити, чи це дійсно є мешканці Тернополя чи громадяни України, – говорить міський голова Тернополя Сергій Надал.

Напередодні міський голова зустрічався із ветеранськими та партійними організаціями щодо відзначення 8 і 9 травня. Сесія міської ради прийняла рішення: 8 і 9 травня є Днями жалоби за загиблими у Другій світовій війні. У рамках відзначення впорядкують могили загиблих, проведуть молебні і поминальні заходи. 9 травня покладатимуть квіти до меморіалу у парку Слави, але обійдуться без жодної символіки.

– Організація ветеранів війни, організації ветеранів інші мають бажання покласти квіти в парку Слави. Ми надамо можливість, надамо автобус, довеземо до цього місця, дамо можливість пройтися. Вони з розумінням поставилися і будуть йти без жодної символіки, оскільки заборонене використання як комуністичної, так і нацистської символіки. Люди йдуть просто з квітами, вшанувати пам'ять. Правоохоронні органи, громадські організації нададуть усю допомогу, щоби  забезпечити їхній спокій і порядок, – каже Сергій Надал.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here