додому духовність 8 грудня на Театральному майдані до свята Миколая збиратимуть речі для дітей...

8 грудня на Театральному майдані до свята Миколая збиратимуть речі для дітей із притулків, сиріт та дітей-інвалідів

428

8 грудня на Театральному майдані Тернополя будуть збирати речі для дітей із притулків, сиріт та дітей-інвалідів. Це вже друга акція, яку організовує громадська молодіжна організація "Файне місто". Зібрані подарунки 19 грудня, на свято Миколая, роздаватимуть вихованцям притулків. Взяти активну участь в акції та потішити дітей можуть усі охочі тернополяни.

Долучитись до збору речей для дітей-сиріт, інвалідів, дітей із притулків області уже вдруге закликає тернополян молодіжна організація "Файне місто". 6 жовтня на Театральному майдані волонтери організації збирали подарунки для потребуючих. Найбільше тернополяни приносили одяг, дитячі книжки та іграшки.
 
– Зібрані речі ми передали в такі дитячі будинки, як притулок для неповнолітніх, соціальний гуртожиток, також передали в Тернопільський обласний фонд "Майбутнє сиріт", вони вже розвозили ці речі до обласних притулків, а дорослі речі ми передали в "Карітас", і також передали в громадську організацію "Дитини", – розповідає голова соціального відділу молодіжної організації "Файне місто" Яна Желябіна.
 
Тих, хто напередодні свята Миколая готовий поділитись із вихованцями дитячих будинків речами, чекають 8 грудня на Театральному майдані Тернополя. Можна приносити все: одяг, взуття, книжки, канцтовари, памперси та найбільше, звісно, діти чекатимуть на солодощі. Зібране вже 19 грудня роздадуть дітям притулків та дитячих будинків.
 
– Акцію ми хочимо присвятити до дня святого Миколая, кожна дитинка чекатиме подаруночка і не виключення дітки із дитячих будинків. І тому ми хотіли б закликати людей, щоб вони стали саме тими помічниками Миколая і приносили також речі. Це акція буде відбуватись 8 грудня, також на Театральному майдані, і ми б просили приносити ще солодощі, бо завжди в дітей свято Миколая асоціюється з чимось таким солодким, шоколадним, – каже Яна Желябіна.
 
У молодіжній організації "Файне місто" приймають речі для дітей не тільки безпосередньо під час акції, а й у будь-який інший день. Адресу та номери телефонів організації можна знайти в Інтернеті.
 
TV-4