![мати-героїня](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2024/05/vlcsnap-2024-05-30-16h04m24s530-640x360.jpg)
Сімдесятьом жителькам Тернопільщини вручили відзнаки “Мати-героїня”. Отримали нагороди ті жінки, які виховують 5-ох і більше дітей. Під час заходу для жінок влаштували концерт, під час нього виступили народні колективи з патріотичними піснями.
У Тернополі вручили відзнаки “Мати-героїня”. Отримали їх 70 жительок Тернопільщини, які виховують 5-ох і більше дітей. Серед тих, хто отримав відзнаку – Лілія Луцька із села Набережне, Чортківського району. Жінка отримала нагороду маючи 11 дітей запевняє, що виховувати їх не так і важко.
Після нагородження для матерів-героїнь в обласній філармонії влаштували концерт. На ньому виступили народні колективи з патріотичними піснями.