Головна Новини 7 вересня – професійне свято українських підприємців

7 вересня – професійне свято українських підприємців

366

vlcsnap-2014-09-05-17h01m41s241Професійне свято відзначатимуть в неділю, 7 вересня, підприємці Тернопільщини. Сьогодні влада та бізнес області говорили про “партнерство в сучасних умовах”. Зустріч організувало Територіальне відділення Асоціації платників податків України в Тернопільській області. Обговорювали не лише питання бізнесу і реформування податкової системи, а й наболіле. Позиція єдина – об’єднатись заради миру.

– Підприємці діляться своїми прибутками, підтримують Україну, армію, частина з яких добровільно воюють на сході.

За те, що в умовах кризи, коли бізнес вести неймовірно важко, підприємці знаходять можливість допомогти українській армії, їм подякував голова тернопільського осередку Асоціації платників податків.

– За ті кошти, які надійшли від вас, шановні платники податків, було закуплено 6 бронежилетів 4-го класу захисту на суму 24 тисячі 660 гривень, 18 наметів на суму 20 тисяч гривень, 50 спальних мішків на суму 11 тисяч гривень, запчастини до військової техніки на суму 1600 гривень, – говорить голова Ради Територіального відділення Всеукраїнської ГО “Асоціації платників податків” в Тернопільській області Ігор Дутка.

– В нинішніх умовах співпраця бізнесу, співпраця між бізнесом і владою, я бачу єдиним таким напрямом цієї співпраці – це перемогти ворога, – каже член Регіональної Ради підприємців Тернопільщини Андрій Газилишин.


Підприємці внесли свої пропозиції як бізнес та влада мають успішно співпрацювати. Серед них – збереження привабливості банківського бізнесу, боротьба із тіньовою економікою, корупцією, зменшення кількості податків та залучення інвесторів.

– Мабуть варто на сьогодні владі подумати про те, щоб створити інвестиційні паспорти кожного підприємства, інвестиційні паспорти кожної адміністративно-територіальної одиниці, а також району і області. Саме цей інвестиційний паспорт дасть можливість інвестору прийняти оперативне рішення стосовно залучення інвестицій, – радить доктор економічних наук, професор Михайло Лучко.

– Я вважаю однозначно, що є велика проблема, що в нас влада і громада, чи там спільнота, вони існують в паралельних світах.  Якби було спільне розуміння, десь знайти якийсь такий консенсусний варіант, щоби всі були задоволені, тоді, напевно, був би результат, – каже голова ТОО “Спілка аудиторів України”, директор фірми Василь Тарас.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here