![ZAMNA-alko_d_850_d_850-623x370](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2023/07/ZAMNA-alko_d_850_d_850-623x370-1.jpeg)
Вже майже два місяці поліцейські Тернопільщини проводять заходи боротьби з нелегальним ринком підакцизної продукції. Також вони ліквідовують незаконну торгівлю алкогольними та тютюновими виробами.
З незаконного обігу вилучено 7 тисяч літрів алкоголю та понад 20 тисяч пачок сигарет. Наприклад, нещодавно поліція викрила чергове незаконне зберігання підакцизних товарів, яким займалися троє мешканців Тернопільської області.
Правоохоронці одночасно провели 5 обшуків у цих людей, вилучили майже 150 літрів спиртової суміші, 280 блоків сигарет.