додому надзвичайне 7 пожеж сталось цими вихідними на Тернопільщині

7 пожеж сталось цими вихідними на Тернопільщині

568

index17 пожеж сталось цими вихідними на Тернопільщині, повідомляють в ДСНС України в Тернопільській області.

27 вересня о 08:22 в місті Тернопіль на вулиці Лесі Українки виникла пожежа в гаражі. Вогонь знищив лічильник та пошкодив 4 м кв. облицювання стелі. Причина виникнення пожежі та матеріальні збитки встановлюються, під час гасіння врятовано автомобіль. Цього ж дня в селі Острів Тернопільського району виникла пожежа в приватній бані. Вогонь знищив дерев’яну вагонку на площі 40 м кв. та підвісну стелю на площі 12 м кв.  А у Почаєві на вулиці Шевченка горіла недіюча двоповерхова будівля, пошкоджена підлога.

28 вересня у Чорткові на вулиці Незалежності на 4-му поверсі 5-поверхового житлового будинку виникла пожежа. Згорів холодильник та речі домашнього вжитку, пошкоджено меблі та внутрішнє оздоблення кімнати. Причина виникнення пожежі та матеріальні збитки встановлюються,  під час гасіння врятовано матеріальних цінностей орієнтовно на суму 300 тисяч гривень.  У Тернополі цього дня за адресою провулок Галицький виникла пожежа в недіючій одноповерховій житловій будівлі. Вогнем знищено перекриття та покрівля будівлі на площі 70 м кв.

 В селі Сухостав Гусятинського району в кімнаті житлового будинку пожежею знищено телевізор, тумбочку та м’яке крісло, пошкоджено меблі та речі домашнього вжитку. Пожежники врятували матеріальних цінностей на суму 80 тисяч гривень.  А близько 11 вечора цього дня в селі Малі Загайці Шумського району в одному із господарств виникла пожежа піднавісу з сіном. Сам піднавіс та близько 3 т. грубих кормів згоріли.