Головна благоустрій 7,5 млн грн витратять на ремонт дворів Тернополя

7,5 млн грн витратять на ремонт дворів Тернополя

352

Дороги, двори, ліфти і дахи. Тернопільські комунальники звітують про міські ремонти. Кажуть, дворам тепер приділятимуть особливу увагу, адже не ремонтували їх десятиліттями. На плани мають і гроші – майже 7,5 мільйонів гривень.

Нищили щороку, а не ремонтували десятиліттями. Це про двори тернопільських будинків. Тепер прибудинкові території в пріоритеті, переконує міська влада.

– Вперше виділено майже 7,5 млн. грн. Заплановано відремонтувати 25 дворів. Вже відремонтовано двори Злуки 41 і 43, Броварна, 23, Горбачевського,2 і Купчинського,7, – розповідає міський голова Тернополя Сергій Надал.

Двір Купчинського,7 – як нова копійка. Бордюри рівні, поверхня гладка. Тиждень, як звідси поїхала спецтехніка. У територію закатали 920 тисяч гривень. Та й впорались швидко, тижня за два з невеликою перервою, кажуть комунальники.

Так невдовзі виглядатиме і двір 57-го будинку на вулиці Злуки. Його ремонтують довше, але, переконують, не гірше. Тут працює інший підрядник, у списку якого ще не один об'єкт. Якщо погода сприятиме, за тиждень-півтора працівники зможуть поставити крапку і тут. Основну роботу вже зробили: облаштували 240 метрів поребрика і вдвічі більше бордюрного каменю, залишилось заасфальтувати і прибрати територію. Бюджет цього двору менший, ніж попереднього на майже 200 тисяч гривень.

– В Тернополі на даний час відремонтовано десь 25%… Це буквально за 2 останні роки, минулий 13-й і цей 14-й, – каже головний інженер відділу технагляду Тернопільської міськради Ярослав Копча.

На завершенні ремонт ще п'яти дворів, на черзі – кілька дворів на Карпенка разом з капітальним ремонтом самої вулиці. Крім дворів візьмуться і за будинки. Майже півмільйона гривень виділили на ремонт міжпанельних швів, більше 2 млн на капітальний ремонт 20-ти дахів. 7 з них вже зробили, решту обіцяють до кінця літа. 200 тисяч гривень потягне капітальний ремонт 6 ліфтів.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here