додому Головні 6 російських ракет влучили по об’єктах на території Великогаївської та Тернопільської громад

6 російських ракет влучили по об’єктах на території Великогаївської та Тернопільської громад

856

6 російських ракет влучили по об’єктах на території Великогаївської та Тернопільської громад. Одна із них вцілила у складські приміщення площею у 50 тисяч квадратних метрів. Під час іншого обстрілу був зруйнований автопарк на 50 транспортних засобів та пошкоджені дачні будиночки, постраждало двоє чоловіків. На місцях, куди влучили російські ракети, працюють слідчі та спеціальна комісія, яка підраховує та описує завдані збитки під час обстрілу. Станом на ранок 15 травня про втрату майна вже заявили 43 людини. Як бути тим, чиє майно зруйнували ворожі ракети – у матеріалі.

Олександр та Роман були просто в епіцентрі події того вечора. Водії відпочивали перед тривалою дорогою у вантажівці біля будівлі, в яку влучила російська ракета. Чоловікам дивом вдалося вижити. Декілька секунд і прості дії врятували чоловікам життя того вечора 13 травня.

  • Убило би. Я з машини отаку цеглу діставав. Якби я там на секунду залишився- убило би, – каже свідок падіння російської ракети Роман.

Водії повідомили про вибух на складському приміщенні керівника благодійного фонду “Світло реформації”. Адже саме тут і був гуманітарний штаб організації. Зокрема, зберігали гуманітарну допомогу на понад 10 мільйонів гривень. Все зібране планували найближчим часом відправити людям, які цього потребують.

Фонд “Світло реформації” вже кілька років допомагає людям. Ми неодноразово у своїх матеріалах розповідали про добрі справи організації. Усе, над чим вони працювали роками – в один день знищили рашисти. Тепер благодійники самі потребують допомоги небайдужих. Загалом, загоряння 13 травня поширилось на площі 50 тисяч квадратних метрів. До ліквідації залучили рятувальників із сусідніх населених пунктів– Зборова, Збаража, Теребовлі. Також, щоб загасити жевріння і запобігти травмуванню пожежників через загрозу обвалу даху, застосували спеціального пожежного робота.

  • Це було багато продуктів, була гігієна, були медикаменти, які мали от найближчий час передаватися на південь, схід і в Тернополі, – розповідає Іван Гонтар.

Фонд “Світло реформації” вже кілька років допомагає людям. Ми неодноразово у своїх матеріалах розповідали про добрі справи організації. Усе, над чим вони працювали роками – в один день знищили рашисти. Тепер благодійники самі потребують допомоги небайдужих.

13-14 травня росія атакувала ракетами Тернопільщину. Деякі з них вдалося збити нашим протиповітряним оборонцям – 6 таки долетіли на території Великогаївської та Тернопільської громад. Внаслідок обстрілу постраждали як цивільні об’єкти так і об’єкти критичної інфраструктури. Також отримали травми двоє чоловіків. Один із них має осколкові поранення. Краянину надали необхідну допомогу в лікарні і відпустили до дому. А ще один чоловік отримав 30% опіків шкіри. Йому першу медичну допомогу надали в Тернополі, а згодом транспортували до Львівського опікового центру. Наразі на усіх місцях влучання російських ракет працюють слідчі та спеціальна комісія, яка підраховує та описує завдані збитки під час обстрілу. Станом на ранок 15 травня про втрату майна від російської ракетної атаки вже заявили 43 людини. На брифінгу ради оборони Тернопільщини краян закликали телефонувати на лінію 102, щоб фіксувати усі пошкодження внаслідок ворожих обстрілів.

Працівники СБУ розпочали кримінальне провадження за статтею 438 КК України (порушення законів та звичаїв війни). Також правоохоронці повідомили, що нестимуть покарання і ті краяни, які фільмували прильоти у нашій області.