![Знімок екрана 2023-07-06 о 18.08.36](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2023/07/Знімок-екрана-2023-07-06-о-18.08.36-640x325.jpg)
Упродовж чотирьох днів в нашому місті змагалися спортсмени із всієї України. Чемпіонат України з вітрильного спорту відбувався в акваторії Тернопільського ставу. За різних погодних та вітрових умов вдалося провести 12 перегонів.
Тернопільські спортсмени в черговий раз довели, що вони є найсильнішими у цих видах програми серед віндсерфінгістів України – їм вдалося здобути аж шість медалей у різних категоріях.
Подробиці та історії успіху в Назарія Голуба.