додому духовність 6 квітня в Тернополі відновлять посвяту українського народу під покров Матері Божої

6 квітня в Тернополі відновлять посвяту українського народу під покров Матері Божої

422

У неділю, 6 квітня, в Тернополі відновлять посвяту українського народу під покров Матері Божої. Такий чин відбуватиметься у всіх містах України, зініціював його Блаженніший Святослав, Глава української греко-католицької церкви. Духовенство запрошує тернополян взяти участь у віднові та прийти в неділю на Театральний майдан.

Віднова посвяти українського народу під покров Матері Божої відбудеться в Тернополі в неділю, 6 квітня. Духовенство запрошує о 15.00 на Театральний майдан, аби взяти участь у спільній молитві.

– В присутності священиків і вірних ми відновимо посвяту Богородиці, бо в тяжких хвилях життя в труднощах наш народ в особливіший спосіб взивав помочі Пресвятої Богородиці. Бо вона не тільки Божа Мати, вона наша мати, і наш народ має особливіше набожество до Пресвятої Богородиці, – розповідає Архиєпископ та Митрополит Тернопільсько-Зборівської архтиєпархії Владика Василій Семенюк.

Пресвята Богородиця впродовж віків була надійною опорою та заступницею України. Князь Ярослав Мудрий в часи Київської Русі віддав під Її покров український народ. З виходом УГКЦ із підпілля Блаженніший Мирослав-Іван Любачівський на прощі до Зарваниці, яка зібрала близько 1 мільйона вірних, відновив посвяту нашого народу під покров Пресвятої Богородиці.