Головна суспільство 6 червня своє професійне свято відзначатимуть українські журналісти

6 червня своє професійне свято відзначатимуть українські журналісти

242

Завтра, 6 червня, своє професійне свято відзначатимуть українські журналісти. Щоправда, сьогодні особливо не до свят. Швидше це привід ще раз подумати про важливість та відповідальність професії. А ще про те, що вона справді небезпечна. Особливе ставлення до журналістів зажди мала українська влада. Нас критикують, звинувачують у неправді, від нас приховують інформацію, нам погрожують, нас просять про допомогу, нам дякують за роботу. Сьогодні влада держави та області відзначали високий професіоналізм інформаційної служби телеканалу TV-4. Нам дякували за вагомий внесок у розвиток інформаційного простору та громадянського суспільства. Ми приймаємо вітання і продовжуємо працювати.

Засідання журналістів розпочали з хвилини мовчання, зокрема вшанували пам'ять Небесної сотні, а також працівників ЗМІ, які загинули за часи Майдану та на Сході. Згадали і віддали особливу шану мешканцю Тернопільщини журналісту, студенту-географу, активісту Євромайдану Ігорю Костенко, який загинув під час протистояння на вулиці Інститутській. Ігор родом з села Зубрець Бучацького району. Далі перейшли до нагородження. Грамоту Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення отримала шеф редактор відділу новин та інформації TV-4 Оксана Габруська.

Привітав журналістів Тернопільщини з професійним святом голова Тернопільської облдержадміністрації Олег Сиротюк.

– Проти нас триває і проходить інформаційна війна і журналісти в цій інформаційній війні це бійці, які повинні якнайкраще провести свою лінію. Бо країна потребує такого захисту і робота журналістів це робота тих людей, які повинні допомогти нашій державі відбити ті інформаційні атаки, – говорить голова Тернопільської ОДА Олег Сиротюк.

Нагороди отримали також члени національної спілки журналістів Тернопільщини.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here