додому Гороскоп від Івана Круп'яка Гороскоп від Івана Круп’яка (з 1 по 7 квітня)

Гороскоп від Івана Круп’яка (з 1 по 7 квітня)

1464

Овен 21 березня-20 квітня

Можете розв’язати одну із затяжних проблем шляхом обміну чи часткового продажу майна. Маєте шанс на роботі отримати те, що довго вам обіцяли. Будьте уважніші до тих, хто вас любить, зокрема своїх батьків, зробіть їм щось приємне. Старші люди можуть відчувати погіршення стану здоров’я. Уважно з гострими речами.

Телець 21 квітня-21 травня

Ви так любите святкувати, це навіває на вас особливий настрій, але знайте, після свят починаються будні, а тому наступного тижня у вас буде безліч роботи. Доведеться завершити розпочаті раніше справи. Все, що вам потрібно зробити, зробіть зараз і у жодному разі не відкладайте на пізніше. Час сприяє подорожам і спілкуванню з діловими людьми, непогано приступити до нової роботи.

Близнята 22 травня-21 червня

Уміло беріть ситуацію у свої руки і попри все відстоюйте свою правоту. З глибоким розумінням поставляться до вас колишні приятелі, можуть допомогти і навіть посприяти у вирішенні багатьох ваших проблем. Уникайте конфліктів з дітьми, фінансові негаразди трохи порушать життєвий ритм. Неприємності через перевірки на роботі чекають у другій половині тижні.

Рак 22 червня-22 липня

Якщо зумієте бути активними і зможете взяти на себе якнайбільше відповідальності, вважайте, що все те, що ви задумали здійсниться. За цей тиждень зробите так багато, як ніколи. Вдалим буде час для фінансової і комерційної діяльності. Поліпшаться сімейні стосунки. У молодих можливий спалах у коханні, дехто навіть серйозно задумається над своїм вибором.

Лев 23 липня-23 серпня

Люди, народжені у першій декаді, можуть мати якісь непорозуміння з вищими посадовими особами, навіть суперечки з начальством. Постійна невпевненість і слабкість у вирішенні справ можуть замучити вас. У декого будуть серйозно вирішуватися проблеми за межами дому. Займіться оформленням цінних паперів, можете розпочати нову справу, робити покупки. Будете у захопленні від незнайомої особи, яка серйозно западе вам у душу на тривалий час. Уважно з транспортом.

Діва 24 серпня-23 вересня

Нарешті ви зможете самі оцінити свою вартість перед іншими і що означає ваша наполегливість у тій чи іншій справі. Вами будуть захоплюватись. Запропоновані вам варіанти спільної праці підтримають ваші компаньйони. Без особливих труднощів вирішите фінансові проблеми. Старших Пань чекають пропозиції від солідних чоловіків, а дехто може помиритися з колишнім коханням. Обережно з вогнем і гарячими рідинами.

Терези 24 вересня-23 жовтня

Протягом тижня будете зайняті особистими справами та сімейними проблемами. До вас будуть прихильні і з розумінням ставитимуться ті, від кого залежить ваша робота чи кар’єра. Для Терезів-керівників більш сприятливою буде перша половина тижня, а наступний тиждень взагалі принесе чимало змін. Будьте наполегливими, вселяйте надію і оптимізм у інших. Якась новина трохи розчарує вас.

Скорпіон 24 жовтня -22 листопада

Вам буде фортунити на роботі і у коханні. Для декого цей період може запам’ятатися як чи не найкращий. Чекайте приємних звісток, теплого слова від рідних. Легко зможете вирішити фінансові проблеми. Вкінці тижня постарайтесь якомога більше звернути увагу на проблеми минулого, проаналізуйте свої прорахунки і упущення, складайте плани на близьке майбутнє, але без основ старого

Стрілець 23 листопада-21 грудня

Все, що ви робите зараз, має бути чітко продумане і сплановане. Не піддавайтесь на провокації. Поводьтесь так, щоб вам довіряли і бачили у ваших планах перспективу. Вас чекають прибутки, але не розраховуйте на велику користь від них. Якщо знайдете якусь річ, не дуже втішайтесь нею. Кінець тижня – час для зустрічей з діловими людьми, від яких залежить ваше майбутнє.

Козеріг 22 грудня-20 січня

Деякі домашні проблеми або стан здоров’я змінять ваші першочергові плани. Багато часу витрачатимете на щось таке, що не завжди буде тішити вас. Сподівайтесь гостей або перевірки на роботі. Розраховуйте вкінці тижня на якесь знайомство, а ділових людей чекає поїздка або короткочасне відрядження. Гармонійно і без усяких надмірностей ставтесь до кохання і до любовної теми взагалі.

Водолій 21 січень-18 лютого

Тиждень передбачається рівномірний і досить спокійний. Не зважаючи на клопоти, що обсіли вас, ви їх не будете так відчувати, як раніше. Можливо, вирішите змінити свої плани, через що розв’яжуться старі затяжні проблеми, домовтеся про наступні дії з владними структурами. Уникайте випадкових зустрічей, небажані жодні обіцянки, навіть, якщо у вас є можливість виконати їх.

Риби 19 лютого-20 березня

Можете мати піднесений настрій через те, що вас правильно зрозуміли і оцінили вашу працю. Якось без великих затрат влаштуєте своє фінансове і матеріальне становище, хтось вам у цьому допоможе. Контактний період і у любовних справах. Маєте багато шансі розвеселити своє серце з малознайомою особою, а дехто по-справжньому відчує, що таке насолода у житті.