![dtp](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2023/09/dtp-640x356.jpeg)
Чоловік 1966 року народження їздик на капоті автомобіля, не втримався та отримав тілесні ушкодження.
Про це повідомили на сайті Головного управління Національної поліції в Тернопільській області.
Потерпілий їхав на капоті автомобіля ВАЗ 21080. У якийсь момент “жартівник” не втримався і впав на проїжджу частину дороги та отримав тілесні ушкодження. Його бригада екстреної медичної допомоги з множинними переломами та травмами госпіталізувала в реанімаційне відділення.
24-річого водія автівки затримали.